Vampirii noptii
luni, 28 aprilie 2014
Cum sa te transformi in vampir !
Sunt mai multe metode..luate de pe internet:
Metoda 1:
Pasul 1:
Aprindeti candelute !
Pasul 2:
Amestecati in un castron sangele,apa si par !
Pasul 3:
Acuma spuneti incantatia:
“Magic, Magic, enter unto me. Vampire transformation, is what it shall be. Bring me the powers, bring me the feeling. Bring me what I desire. it must be.”
Pasul 4:
Repetati incantatia ! Puneti amestecul peste flacari la versul “it must be”
Pasul 5:
Aveti nevoie de o noapte cu luna plina si va dura o seara !
Aveti foarte mare grija deoarece trebuie sa va hraniti odata la 12 ore altfel instinctele de vanatoare se vor activa si puteti ataca pe oricine
Daca nu va hraniti odata la 12 ore puteti muri !
A doua metoda:
1.Nu manca nimic o zi intreaga
2.in acea zi la 12:00 noaptea stai in fata oglinzii fara haine pe tine(de preferabil in baie)
3.trebuie sa ai mainile imbibate intr-un lichid rosu(nu neamparat sange,poate fi si vopsea sau orice altceva rosu)
4.inchide-ti ochii si tine-ti respiratia
Vei vedea ca incepi sa ametesti putin si cand vei deschide ochii brusc vei vedea pe intuneric..iti vei da seama de transformare imediat.
Cea mai buna mi se pare prima metoda..a doua nu am incercat-o
Abonați-vă la:
Postări (Atom)